دانلود کتاب و جزوه ریاضی
جزوات ریاضی 
قالب وبلاگ
لینک دوستان
کاربرد ریاضی در علوم مختلف انکار ناپذیر است . در کل باید گفت که همه صنایع و مشاغل زیر ساخت ریاضی دارند به همین دلیل در همه مراکز صنعتی و تحقیقاتی دنیا ریاضی دانها در کنار مهندسان و دانشمندان سایر علوم از جمله مدیریت حضوری فعال دارند و آنچه در نهایت ارائه می شود ، نتیجه کار و مدیریت تیمی آنهاست .
در مدیریت هر چه قدر که ریاضیات یک فرد تخصصی تر شود میزان مدیریتی که لازم دارد بیشتر می گردد .
فردی که مدیر می شود اگر بیشتر از ریاضیات دوره کارشناسی مدیریت بداند به دلیل نظم فکری و بینش عمیقی که در طی دوره آموزش به دست می آورد می تواند با مطالعه و تلاش شخصی در بسیاری از شغل هایی که در ظاهر ارتباطی با مدیریت ندارد موفق گردد .
به نظر من یک مدیر باید مثل ریاضیدان قبل از هر چند جرات قدم گذاری در وادی ناشناخته ها را داشته باشد .
چون بطور کلی دقت ، تجزیه و تحلیل صحیح و صبر و پشتکار سه عامل اصلی در توفیق داوطلب در ریاضیات و مدیریت می باشد .
یکی از درسها در مدیریت تحقیق در عملیات می باشد که دانشجویان با زمینه تحقیق در عملیات ، انواع مدلها و مدلهای ریاضی ، برنامه ریزی خطی ، برنامه ریزی پویا و مدیریت با برنامه ریزی متغیرهای صحیح آشنا می گردد .
و خلاصه اینکه :
هدف از ریاضی در مدیریت آموزش و باز آموزی فنونی که در دوره های مقدماتی ریاضی مورد بحث قرار می گیرد و آشنایی با کاربرد این روشها و فنون در مسائل مدیریتی است که یکی از مشکلات مدیریت کشور ما آشنا نبودن کامل این فنون و روشهاست که یادگیری آن با فراگرفتن ریاضی حاصل می شود .

[ جمعه بیست و نهم بهمن ۱۳۸۹ ] [ ] [ بهزادی ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ

این وبلاگ برای برقراری ارتباط با همه ی علاقمندان ریاضی ساخته شده است، لیسانس ریاضی خودمو از دانشگاه فرهنگیان اهواز گرفتم و ارشد ریاضی روزانه گرایش انالیز از دانشگاه شهرکرد هستم، ایمیل من
mbehzadi@mihanmail.ir
مشاهده جدول کامل ليگ برتر ايران

تعبیر خواب آنلاینفال حافظ


داستان روزانه

.

مشاهده جدول کامل ليگ برتر اسپانیا (لالیگا)
 
امکانات وب
 جشنواره وبلاگ های برتر
  • دانلود فیلم
  • قالب وبلاگ